Lefkoşa'da Butik Oteller | G Suites Luxury Rentals
Lefkoşa - Kuzey Kıbrıs

Blog

21 Mar

Lefkoşa’da Butik Oteller

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin aynı zamanda Güney Kıbrıs Rum Yönetiminin de başkentidir. Bu bölge dünyanın tek bölünmüş başkentidir. Başkent olmasının da doğal katkısı nedeniyle adanın ticaret, kültür ve sanayi merkezlerinden birisi olma sıfatını taşımaktadır.

            Lefkoşa’da butik oteller merkeze yakın olduğundan oda, kahvaltı anlayışı ile hizmet etmektedirler. Merkezi olmasından dolayı restoranlara, barlara, eğlence merkezlerine yakındır, hatta yürüme mesafesindedir. Bu otelleri işletme olarak inceleyecek olursak sahibi tarafından işletilen; müşteriye otel değil de ev izlenimi veren ihtiyaç olduğunda işletmecisiyle direk görüşebildiğiniz, Bir tarz ve stile sahip olan, özgün atmosfer ortamı sunan özel mekanlar olarak tarif edebiliriz.

Düşünce olarak bu saye de tatilde kendimizi evimizde gibi hissetmemizi sağlar. Bu odalarda karakteristik olarak konfor yüksek, personel eğitimli, ücretsiz interneti, dekorasyonu kendine has ve oda sayısı az olmasıdır. İnsanın evin tatil beldesine taşınması da diyebiliriz. Piyasa fiyatları açısından irdeleyecek olursak hotellere göre fiyatları gayet makuldür. Kendinizi uygun bütçesi ve birebir ilgi ile ferah ve güvende hissedebileceğiniz nezih mekanlardır. Tatil mantığında hep olduğu gibi erken rezervasyon yaptırılması halinde çok uygun fiyata konaklamak mümkündür. Misafirlere günlük gazeteleri, otopark, çamaşır yıkama ve kurutma hizmeti, alakart lokanta klima. İnternet, gibi pek çok hizmet sunulmaktadır.

 Lefkoşa’da butik oteller  merkezde olması misafirperverliği, insan odaklı yaklaşımı, uygun fiyatı ile sizlere muhteşem bir tatil fırsatı sunmaktadır.

 Lefkoşa’da butik oteller sunduğu ev ortamı, güleryüz ve ilgi ile hem tatillerini kaliteli geçmesine hem de birebir görüşme yani özveri sayesinde unutulmaz bir yardımcı oluyor. Merkeze yakın olması nedeniyle en büyük avantajlardan bir tanesi de gezilip görülecek yerleri daha rahat görme ve ziyaret etme fırsatı elde ederiz. Lefkoşa’da

Aziz Sophia Katedrali, Büyük Han, Büyük Hamam, Derviş paşa Konağı, Mevlevi Tekke Müzesi, Barbarlık Müzesi, Arap Ahmet Paşa Camisi gibi tarihi ve kültürel mekanları ziyaret edilebilir. Çok renkli ve gösterişli gece hayatında eğlence mekanları, gazinoları, barları, kumarhaneleri ile çok aktif bir şehirdir. Ülkemiz ile kültürel ve tarihi bağlarının çok güçlü olması ve bizdeki imajının yavru vatan olması gittiğinizde size olan sıcaklık ve samimiyeti gösterecek ve aynı yapılış tarzı gibi kendinizi evinizin rahatlığında hissedeceksiniz.

Leave a Reply

WhatsApp chat