Grup Şirketlerimiz | G Suites Luxury Rentals
Lefkoşa - Kuzey Kıbrıs

Grup Şirketlerimiz

İLKAY M. GENÇ LTD

 

1959 yılında Gazimağusa’da küçük bir hırdavat dükkanı olarak kuruldu. İlk ithalatını 1960 yılında gerçekleştirdi. 1973 yılında şirketleşerek İlkay M. Genç Ltd. adı altında faaliyetlerini sürdürdü. Perakende satışının yanı sıra , Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti pazarına toptan dağıtım yapan servisleri vardır. İthalat yapılan ülke sayısı 15 ve işbirliği yapılan firma sayısı 100’ü aşmaktadır.

 

 

 

 


GENÇ YAPI MARKET

 

Genç Yapı Market, Gazimağusa’da 1, Lefkoşa’da 1, Girne’de 1 olmak üzere 3 Yapı Market ve 2 depo ile KKTC halkına hizmet vermektedir. İlkay M. Genç Ltd. şirketi bünyesindeki Genç Yapı Marketlerde inşaat malzemesi, hırdavat, el aletleri, boya, seramik, banyo, sıhhi tesisat ve ev dekorasyon malzemelerinden oluşan 22.000 çeşit ürün bulunmaktadır.

 

Web: http://gencyapimarket.com

 

 

İLKAY GENÇ CONSTRUCTION LTD.

 

 

İlkay M. Genç. Ltd. bünyesinde kurulan Genç Construction KKTC sınırları içerisinde inşaat ve emlak sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirketimiz 2002 yılında yeni yatırım ve istihdam alanı açarak İlkay Genç Construction Ltd. adı altında inşaat sektöründe de hizmet vermeye başladı.

 
 

GENCH INTERNATIONAL YAPI MALZEMELERI TİC. LTD.

İlkay M. Genc Ltd. şirketinin iştirağı olarak 2010 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Yapı malzemeleri, teknik ve hırdavat sektöründe dünyanın birçok ülkesinden ithal edilen ürünleri Türkiye piyasasına sunmak ayrıca bu konuda Türkiye’de üretilen birçok yapı malzemelerini de dünya ülkelerine ihracat yapmak amacı ile faaliyete geçirilmiştir. Gench International Yapı Malzemeleri Tic. Ltd. sunduğu ergonomik, pratik ve güvenli çözümlerle Türkiye’de kalite anlayışıyla hizmet vermektedir. Her zaman farklı çözümlerle inovatif kaynakları birleştiren Gench grubu, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız. Müşterilerimizin en iyisini hak ettiğine inanırız ve bu yüzden hızlı çözüm üretir, şeffaf ve tutarlı yaklaşım sergileriz. En önemlisi yaratıcılığı ve inovatif düşünceyi her alanda destekleriz.

Web: http://www.gench.com.tr/

 

CITYDORM ÖĞRENCİ YURDU

 

 

Citydorm Öğrenci Yurdu İlkay M. Genc Ltd. şirketinin iştirağı olarak 2016 yılında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Lefkoşa Merkezinde hizmete açılmıştır.

Web: http://www.city-dorm.com/

WhatsApp chat