Kıbrıs Günlük Kiralık | G Suites Luxury Rentals
Lefkoşa - Kuzey Kıbrıs

Blog

25 Ara

Kıbrıs Günlük Kiralık

Günlük kiralık dairler vergi avantajı, avantajlı konumu ve çoklu sayıda kişinin kalmasına ortam sağladıkları için binlerce kişi tarafından tercih edilir. Otellerde giriş ve çıkış saatleri bellidir. Kişinin bu saatlere uyma zorunluluğu vardır. Aynı zamanda yemek saatlerinin de kurallar dahilinde olması kişinin hareket özgürlüğünü kısıtlamaktadır. Otel, her ne kadar lüks olursa olsun ikinci bir misafir kabul etmez. Odanıza gelecek olan misafir için ekstra ücret talep edilir. kıbrıs günlük kiralık seçeneklerinde ise böyle bir durum söz konusu değildir. Kişi isterse villa, isterse apartman dairesi kiralasın, hareket özgürlüğü kendi belirlediği sınırlar içindedir.

 Havuza İstediğiniz Zaman Girebilirsiniz

            Otellerde her konuda sınırlandırmalar olduğu gibi havuz kullanımında da kısıtlama mevcuttur. Belirli bir saatten sonra havuza girilmesine izin vermez. Ancak kıbrıs günlük kiralık seçeneğinde bu tarz kısıtlamalar yoktur. Dünyanın birçok noktasından turist akınına uğrayan Kıbrıs’ta dilediğiniz mekanı kiralayarak istediğiniz süre boyunca kalabilirsiniz. İş gezileri, keşif amaçlı yapılan ziyaretler veya hastane gibi zaruri seçeneklerden dolayı Kıbrıs’ta konaklamanız gerekiyorsa, kurallara bağlı olmadan, özgürce hareket edebileceğiniz evleri tercih edebilirsiniz.

 Çoklu Kalım için Uygun

            Günlük kiralık dairelerde, daireye fiyat ödenir. Bu durum aynı dairede birden fazla kişinin kalabilmesi anlamına gelir. Tercihinize bağlı olarak siz ve yakınlarınız aynı dairede kalabilirsiniz. Her kişi, daire fiyatından üstlendiği ücreti ödediğinde çok daha uyun fiyatlarla kıbrıs günlük kiralık konaklama seçeneğine sahip olacaktır. Dairelerde veya tercihinize bağlı olarak villalarda konaklamanın pek çok artısı vardır. Giriş çıkış saatlerini sizin belirleyebileceğiniz dairelerde aynı zamanda yemeğinizi yapabileceğiniz mutfak da bulunur. Bu sayede dilediğiniz zaman canınızın istediği her şeyi kendiniz yapabilirsiniz.

 Minimum Gün Kısıtlaması Yok

            Kıbrıs’ta bulunan birçok otelde minimum gün konaklama sınırı vardır. Kişi, istediği gün kadar konaklayamaz. Genellikle minimum iki gece üç günlük paketler halinde sunulan konaklama seçenekleri, bir gecelik konaklama ihtiyacı olanların talebine yanıt vermez. Bu durum da konaklama yapmasanız dahi iki gecelik ücreti ödemenize neden olabilir. Günlük kiralık dairelerde ise gün kısıtlaması yoktur. Kişi, isterse tek gece, isterse birden fazla gece konaklayabilir.

1 Response

Leave a Reply

WhatsApp chat