KKTC Günlük Kiralık | G Suites Luxury Rentals
Lefkoşa - Kuzey Kıbrıs

Blog

KKTC Günlük Kiralık
21 May

KKTC Günlük Kiralık

KKTC Günlük Kiralık

KKTC ya da diğer adıyla Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti, Türk vatandaşların ve dahi yabancı turistlerin çok fazla gezmeye gittiği bir ülkedir. Ülke diyoruz, çünkü her ne kadar küçük bir Türkiye Cumhuriyeti olsa bile, yine de başlı başına bir ülkedir. KKTC günlük kiralık ev için öncelikle internet üzerinden araştırma yapmanız gerekecek. Birçok bilinen ilan sitelerinden günlük kiralık evler bulabilirsiniz ama direkt olarak KKTC günlük kiralık ev yazarsanız daha detaylı ve net bir şekilde karşınıza çıkacaktır. Zaten nihayetinde karşınıza yüzlerce günlük kiralık evleri gösteren siteler çıkacaktır. Hepsine birer birer bakabilirsiniz. Mutlaka bakarken size uygun bir ev çıkacaktır. Oda sayısına ve evin konumuna dikkat edin.

Günlük Kiralık Ev Mi, Otel Mi?

Hazır hizmet veren oteller varken, insanlar neden günlük kiralık evleri tercih ediyor diye düşünebilir, fakat günlük kiralık evler, aslında bakarsanız otellerden veya pansiyonlardan daha avantajlı olmaktadır. Sonuçta günlük kiralık evlerde istediğiniz yemeği yapabiliyorsunuz, isterseniz de yemek siparişi verebilirsiniz, eğer balkonu olan bir evse saatlerce balkonda rahatsız edilmeden oturabilirsiniz. Ailenizle veya arkadaşlarınız ile eğlenceli bir vakit geçirebilirsiniz. Günlük kiralık evlerde genelde çamaşır makinesi olduğundan, 1 haftadan daha uzun bir süre konaklayacaksanız, giysilerinizi yıkayıp asabilme imkanınız da olacaktır. Günlük kiralık evler otel gibi değil, eviniz gibi olacaktır. Bu yüzden birçok turist günlük kiralık evi tercih ediyor.

KKTC Günlük Kiralık Evlerin Fiyatı

KKTC’de birçok farklı fiyatlarda günlük kiralık evler bulabilirsiniz. KKTC biraz daha lüks bir ülkedir ve birçok evin konumu mükemmeldir. Hatta çoğu denize veya doğaya yakın, bu yüzden gecesi 300 liradan başlayan evler bulabilirsiniz. Hatta birçok fiyatlar genelde Avro üzerinden verilmektedir. Bu da Türk Lirası olarak 300 liranın üzerinde olan fiyatlardır. KKTC günlük kiralık evlerinin çoğu gerçekten çok güzel konumdadır. Çoğu evlerde birkaç adım sonra denize ulaşabiliyorsunuz. Bu durumda günlük kiralık evleri mi tercih edersiniz, yoksa otelleri mi? Bu müşterinin tercihidir, fakat günlük kiralık evde olduğu kadar otellerde rahat hareket edemezsiniz. Fiyatlar yüksek geliyor olsa bile, aslında evlerin bulunduğu konumlara göre normal olmaktadır.

KKTC’de Günlük Kiralık Ev Nasıl Seçilmeli?

Eğer KKTC’de günlük kiralık ev arıyorsanız öncelikle evin konumuna dikkat etmeniz gerekir. Ev nerede, denize yakın mı ya da denize ne kadar yakın? Evin yakınlarında neler var? Market ve mağazalar var mı? Eğlence merkezleri var mı? Ev, gezmek istediğiniz yerlere ne kadar yakın? Günlük kiralık ev ararken bütün bu sorulara cevap aramanız gerekiyor. Sonuçta güzel bir tatil geçirmek istersiniz, öyle değil mi? Günlük kiralık evlerde aynı zamanda, evde konaklayıp beğenmediğinizde, ertesi gün evden çıkmak gibi bir avantajı da var. Normal otellerde bunu yapmanız zor, çünkü otel sonuçta sizin için odayı ayırdığından, sizi kaybederse müşteriyi kaybetmiş olacak.

Bir Sonraki Tatil İçin Günlük Kiralık Ev Tutun

Rahat bir tatil geçirmek istiyorsanız, bugünlerde daha rövanşta olan günlük kiralık evler daha mantıklı olacaktır. KKTC günlük kiralık evler Lefkoşa’dan bile daha pahalı görünebilir, fakat emin olun Kuzey Kıbrız Türkiye Cumhuriyeti için normal fiyatlardır. Hatta birçok evin konumu için ucuz bile olacaktır. Bulacağınız birçok günlük kiralık ev ya eğlence mekanlarına ya da denize yakın olacaktır. Bu tür evlerin fiyatları genelde gecesi 350 veya 400 liradan başlıyor. Bu da aslında bu tür konumda olan evler için çok ucuz olmaktadır. Bir sonraki tatilinizi KKTC’de geçirmek istiyorsanız, hemen internetten günlük kiralık evleri araştırmaya ve hatta beğendiğiniz evler varsa takip etmeye başlayın.

Leave a Reply

WhatsApp chat