KKTC Butik Oteller | G Suites Luxury Rentals
Lefkoşa - Kuzey Kıbrıs

Blog

16 May

KKTC Butik Oteller

KKTC Butik Oteller

Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti bahar ve son bahar arasında tatile gidebileceğiniz en güzel yerlerdir. Hem tarihi geziler hem de kültürel geziler yapabilir, doğasında harika yürüyüşler, koşular ve hatta bisiklet gezileri bile yapabilirsiniz. Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti’ne gideceğiniz zaman önemli olan hangi otelde kalacağınızdır. Bu birazda sizin ne amaçla KKTC’ye gideceğinize veya ne yapmak istediğinize bağlı. Birçok sayıda KKTC butik oteller bulunmaktadır. Bütün butik otelleri internet üzerinden bulabilirsiniz. İnternetten otellerin iç ve dış özelliklerini, kaç odası olduğunu, hizmetlerini ve diğer detaylı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti tatil için çok güzel bir seçenektir. Hatta belki birçok Avrupa ülkelerinden daha güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Olivia Palm Hotel

KKTC’de bulabileceğiniz butik otellerden biri, Olivia Palm Hotel olmaktadır. Küçük ve sakin bir otel olup ailenizle sessiz ve sakin bir tatil yaşamak için ideal bir oteldir. Otel tamamen butik bir oteldir. Küçük bir spa merkezi bulunmaktadır. Sessiz bir tatil veya sadece hafta sonu geçirmek için uygun bir oteldir. Bazıları sessiz ve sakin bir şekilde çalışabilmek için bu tür otellere kaçabiliyor. Sizde sessiz bir tatil geçirmek istiyorsanız veya sakin bir yerde çalışmak istiyorsanız, Olivia Palm Hotel’i tercih edebilirsiniz.

Kemerli Konak Boutique Hotel

Biraz daha geniş ve biraz daha fazla otele yakın olan butik otellerden bir tanesi, Kemerli Konak Boutique Hotel’dir. Burada hem küçük bir fitness odası bulunuyor ve restoranı bulunmaktadır. Yine burada da huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. KKTC butik oteller genelde sakin bir hafta sonu ya da kalabalık ve gürültüden uzaklaşmak için gidilen oteller olmaktadır. Butik otellerde çoğu zaman oda ve kahvaltı verilir, bazılarında ise akşam yemeği de olur. Hatta bazı butik otellerde özel akşam yemeği de yapılmaktadır. Kemerli Konak Boutique Hotel’de ailenizle beraber rahatlıkla bir tatil yaşayabilirsiniz.

Green Bungalow

Doğanın arasında, yeşil bir ormanın içinde tatil yapmak isterseniz Green Bungalow’u tercih edebilirsiniz. Fiyat olarak aşağı yukarı 550 lira ve 600 liranın arasında olmaktadır, fakat rahat ve ferah bir ortamdır. Bu yüzden birçok butik otel arayın turistler, bu tarz otelleri daha çok tercih edebiliyor. Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti tarih, kültür ve doğa bakımından çok dolu bir ülke. Böyle bir ülkede gezebilecek yüzlerce yer bulabilirsiniz. KKTC’de tatili geçirmek için de Green Bungalow tercihlerinizin arasında olabilir. Bunun için oteli takip edebilirsiniz. Böylece bir sonraki tatilinizde anında Green Bungalow’a rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Livana Hotel

Denize yakın bir butik otelde kalmak isterseniz Livana Hotel’de kalabilirsiniz. KKTC butik oteller çoğu denize yakın olmaktadır. Malum Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti masmavi ve tertemiz denizi ile de çok meşhur olmaktadır. Livana Hotel sakin bir oteldir. Genellikle ailelerin veya  arkadaşı ile beraber gelen turistlerin kaldığı bir oteldir. Butik otel olmasını küçümsemeyin, yine birçok hizmetleri olan bir butik oteldir. Plajı yaz aylarında açık olup restoranı ve barı olan bir butik oteldir. Burada hem tatil yapabilir ya da hafta sonunu bile geçirebilirsiniz.

Riviera Beach Bungalows

Butik oteller kısa tatiller için çok ideal oluyor. Hem kendinizi evinizdeymiş gibi hissediyorum hem de rahat bir tatil geçirebiliyorsunuz. Otelin havuzu ve spa salonu bulunmaktadır. Bu sebeple otelde kalmak isterseniz yine yapabileceğiniz aktiviteler bulunmaktadır. Restoran ve barı ile her zaman yiyecek ve içecek bulabilir, plajı olduğundan da dışarıya çıkıp denizin tadını çıkarabilirsiniz. Eğer bir sonraki tatil durağınız KKTC olacaksa, Riviera Beach Bungalow’a bakabilirsiniz.

Leave a Reply

WhatsApp chat