KKTC Butik Otel | G Suites Luxury Rentals
Lefkoşa - Kuzey Kıbrıs

Blog

KKTCButikHotel
12 May

KKTC Butik Otel

KKTC Butik Otel

Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti, tatil için gidebileceğiniz en güzel yerlerden bir tanesi. Yıllık birçok turist KKTC’ye gezmeye gitmektedir. Bu kadar turistin geldiği bir yerde mutlaka binlerce otel bulunur. Burada bahsedeceğimiz konu, Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti’nde olan butik oteller olacaktır. Butik oteller biliyorsunuz ki hem daha küçük hem de daha aile ortamı havası veren otellerdir. Birçok kişi butik otelleri pahalı otellere tercih ediyor. Ayrıca KKTC butik otel fiyatları da oldukça uygun olmaktadır. KKTC’ye tatil için gidecekseniz, 5 yıldızlı oteller değil, butik otelleri araştırabilirsiniz. Sizin için hem daha uygun, hem de daha güzel olacaktır. Burada birkaç KKTC’de bulunan butik otellerden bahsedeceğiz.

Gillham Vineyard Hotel

En güzel otellerden bir tanesi Gillham Vineyard Hotel. Bu butik otelin hem 5 yıldızlık bir otel görünümü var, ama aynı zamanda bir butik otel. Bu sebeple kimsenin sizi rahatsız etmesine gerek kalmadan güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Otel Girne’de bulunuyor, KKTC’nin en güzel yerlerinden bir tanesidir. Otel küçük 31 odası olan, nezih bir butik oteldir. Akşam yemeği seçeneği olan, güzel bir dağ ve deniz manzarası olan bir oteldir. Ailenizle veya arkadaşınızla gelip rahatlıkla kalabileceğiniz, kendinizi evinizde hissedebileceğiniz güzel bir oteldir. KKTC’ye gittiğinizde Gillham Vineyard Hotel’de seçeneklerinizin arasında yer alabilir.

Bella View Art Hotel

Girne’de bulunan bir başka muhteşem otel, Bella View Art Hotel olmaktadır. KKTC butik otel seçenekleri arasındaki en güzel otellerden bir tanesidir. Otelin kendi bahçesi bulunmaktadır. Böylece güzel bir şekilde dinlenebilir, güneşlenebilirsiniz. Hatta isterseniz bütün gününüzü bahçede geçirebilirsiniz. Eşsiz bir dağ manzarası sizi büyüleyecektir. Doğada tatil yapmak için KKTC gidebileceğiniz en güzel yerlerden bir tanesidir. Özellikle KKTC bir ülke, mutlaka gidilmesi gereken bir yerdir. Otelin 28 tane odası olduğu için, sessiz ve sakin bir yerdir. Burada rahatça en az 2 hafta geçirebilirsiniz.

The Hideaway Club Hotel

Yine Girne’de bulunan biraz daha büyük ama yine şahane doğa, dağ ve deniz manzarası olan bir otel ise The Hideaway Club Hotel’dir. Burada gerçekten güzel bir tatil geçirebilirsiniz. 31 odalı bir otel olduğundan yine butik bir otel olup ailenizle rahat ve keyifli bir tatil geçirmek için birebir uygun bir yerdir. Açık yüzme havuzu sayesinde özellikle yaz ve bahar aylarında dışarıda keyifli bir vakit geçirebilirsiniz. Girne aslında bakarsanız KKTC’nin en çok ziyaret edilen yerlerden bir tanesidir. Gezebileceğiniz birçok yer de olduğu için, konakladığınız butik oteli neredeyse eviniz gibi kullanabilirsiniz. Şunu aklınızda bulundurabilirsiniz ki KKTC’de buluan birçok oteller Ercan Havaalanına bağlı olup aşağı yukarı yarım saatlik mesafede yer almaktadır.

Gül Hanım House

Dahada butik ve aile ortamı bir otel isterseniz, Gül Hanım House’u seçebilirsiniz. İnternetten baktığınızda otelin ne kadar sıcak olduğunu anlayabilirsiniz. Gül Hanım House tam anlamıyla bir butik oteldir. Sadece 3 odası olduğu için, burada genelde sadece aileler ve arkadaş grupları gelir ama çok güzel bir butik oteldir. Bir defa konakladıktan sonra, her zaman gelip konaklamak isteyeceksiniz. Şehir merkezinde olduğundan her yere rahatlıkla gidebilirsiniz. KKTC butik otel denilince Gül Hanım House herhalde en uygun ve en ailevi ortamı olan bir oteldir.

Kyrenia Palace Hotel

Biraz daha lüks veya biraz daha tatilimsi bir hava veren otellerden bir tanesi Kyrenia Palace Hotel’dir. Tarihi bir yapısı ve mimariye sahip olduğu için biraz daha özel bir oteldir. Bırakın otelin restorantının olmasını, otelin şarap mahzeni bile var. Dolayısıyla otelin ne kadar özel olduğunu anlayabilirsiniz. Butik otel deyip geçmeyin, otelin spa merkezi, toplantı salonu ve kütüphanesi bile var. Rahat bir tatil geçirebilmeniz için herşey ayarlanmıştır.

Leave a Reply

WhatsApp chat