Lefkoşa Günlük Kiralık | G Suites Luxury Rentals
Lefkoşa - Kuzey Kıbrıs

Blog

2 Nis

Lefkoşa Günlük Kiralık

Kıbrıs adasının merkez noktasında yer alan ve yavru vatan Kıbrıs’ın başkenti Lefkoşa sadece Türk değil yabancı tatilcilerin de gözde adreslerinden biri olarak kabul ediliyor. Akdeniz’in ortasında muhteşem doğası, her mevsim sıcacık havası ve tatilcilerin beklentilerini karşılayacak her türlü aktiviteleri ile unutulmaz bir seyahat vaat eden şehir günün her saati canlı. Beş yıldızlı otellerin yanında butik otellerin, apart konaklama hizmeti sunan tesislerin yer aldığı bu eşsiz bölgede ev kiralamak isteyenler için de sayısız seçenek bulunmaktadır. Uygun fiyatlara Lefkoşa günlük kiralık imkanı sunan adresler sayesinde evinizin konforunda bir tatil fırsatı sizleri bekliyor.

 Kıbrıs’ta görülmesi gereken yerlerin sonu yok

            Gezilecek görülecek yerlerinin bol, eğlence imkanının sınırsız olduğu Kıbrıs’da farklı bütçelere hitap eden konaklama seçenekleri arasında ev kiralamak en uygun alternatif olarak öne çıkıyor. Bir ev konforunda olması beklenen her türlü eşyanın bulunduğu Lefkoşa günlük kiralık imkanı sunan evlerde belirli gün üzerinden kiralama yapıldığında fiyatlar çok daha avantajlı hale gelecektir. Merkeze ve gezilecek yerlere yakın konumları ile her şeyin elinizin altında olduğu bu adresler 1+1 stüdyo dairelerden geniş ailelerin ihtiyaçlarını karşılayacak geniş dairelere kadar sayısız seçeneğe sahip. Ayrıca günlük olarak kiralamak için sadece daire seçeneği de yok. Lüks villalar da bahçeli ev keyfini yaşamak isteyenlere uygun müstakil evler de yine günübirlik konaklama amacı ile sizleri bekliyor. Akdeniz’e özgü bitki çeşitliliğinin ortasında hem eğlenme hem de dinlenme imkanı sunan eşsiz doğası ve masmavi denizi ile tam anlamı ile unutulmaz bir tatil imkanı sunan Lefkoşa aynı zamanda kültür, sanayi ve ticaret hayatının da merkezi konumundadır.

 Akdeniz’in ortasında bir Ada

            Uçak biletlerindeki avantajlı fiyatlar ile yılın her dönemi seyahat listelerinin başında yer alan Kıbrıs’ta görülmesi gereken yerlerin başında kuşkusuz müzeler geliyor. Ayrıca şehirde tarihi önemi ve anlamı büyük pek çok tarihi yapıyı da görme şansı bulacaksınız. Turistik restoran ve kafelerin, alışveriş merkezlerinin sıklıkla karşınıza çıktığı sokaklarında Osmanlı mimarisinin eşsiz örneklerini yansıtan sayısız adres karşınıza çıkacaktır. Lefkoşa günlük kiralık ev seçenekleri ile bütçenizi zorlamayacak uzun ve keyifli bir tatil fırsatı için acele edin.

1 Response

Leave a Reply

WhatsApp chat