Kıbrıs Otel Fiyatları | G Suites Luxury Rentals
Lefkoşa - Kuzey Kıbrıs

Blog

21 Mar

Kıbrıs Otel Fiyatları

Kıbrıs’taki oteller, deniz, kum ve güneşin eşsiz buluşma noktasıdır. Özellikle yaz tatili yapmak için tüm dünyadan yüz binlerce turistin akın ettiği oteller, eşsiz donatıları sayesinde yerli ve yabancı turistin gözdesidir.

 Ultra Her Şey Dahil Konseptler

Kıbrıs’ta bulunan oteller, genellikle ultra her şey dahil hizmet sunar. Sunulan hizmetlerin içeriğinde kahvaltı, öğle yemeği, ikinci çayı, dondurma saati, akşam yemeği gibi birçok donatı bulunur. kıbrıs otel fiyatları yurt içi ile büyük bir fark göstermez. Son derece uygun fiyatlı olan oteller gece eğlenceleri ile meşhurdur. Animasyon gösterileri, canlı müzik konsepti, ateş şovlar ve çok daha fazlası denize sıfır otellerin bünyesinde bulunur. Ziyaretçiler yalnızca denizin kumun ve güneşin tadını çıkarmakla kalmaz. Aynı zamanda casino oyunları ile eğlencenin keyfini ikiye katlarlar.

 Dört Yanınız Deniz, Dört Yanınız Eğlence

Yavru Vatan Kıbrıs’ta tatil yapmak isteyen turistlerin dört yanını eğlence saracak. Akdeniz’in kızgın kumlarından serin sularına atlamak isteyenlerin öncelikli adresi olan Kıbrıs, ulaşılabilir fiyatlarla her şey dahil konseptten daha fazlasını sunuyor. kıbrıs otel fiyatları dahilinde, tercihe göre havaalanından transfer de mümkün olabiliyor. Turistler, uçaktan indikleri andan itibaren otelin VIP aracı ile transfer edilebiliyor. Böylece ziyaretçiler, bavul taşıma veya yol bulma gibi problemlerden uzaklaşmış oluyorlar.

 Uçak Dahil Paketler

Kıbrıs’ta tatil yapmak isteyenler, yolculuk dahil paketlere de sahip olabiliyor. Tatilini önceden planlama imkanı bulunanlar, erken rezervasyon fırsatıyla kıbrıs otel fiyatları skalasına düşük meblağ ile ulaşabiliyor. Böylece yurt içinde yapılacak tatil fiyatına yolculuk dahil paketler sunulabiliyor. Kredi kartına taksit imkanının bulunduğu otellerde, adanın keyfini doyasıya çıkarmanız için tüm sosyal donatılar bulunuyor. Sörf, spor oyunları, havuz oyunları gibi pek çok aktivitenin bulunduğu oteller, donatıları ile olduğu kadar görkemleriyle de göz kamaştırıyor. Her biri birbirinden lüks ve gösterişli olan oteller, devasa yapılarıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Kıbrıs’ta tatil yapmak isteyen Türk vatandaşlar, pasaport problemi olmadığı için kolayca işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Uçak yolculuğunun yanı sıra gemiyle ulaşımın da sağlanabildiği Kıbrıs, çocuklu aileler ve bireysel olarak tatil yapmak isteyenlere farklı fırsatlar sunuyor.

Leave a Reply

WhatsApp chat