Lefkoşa'da Günlük Kiralık | G Suites Luxury Rentals
Lefkoşa - Kuzey Kıbrıs

Blog

KKTCButikHotel
25 May

Lefkoşa’da Günlük Kiralık

Lefkoşa’da Günlük Kiralık

Türkiye’den ve dünyanın birçok yerinden turistler Lefkoşa’ya tatil için veya hatta emlak satın almak için gitmektedir. Bazıları bir veya birkaç tane ev alarak, günlük kiralık ev olarak kiraya verebiliyor. Lefkoşa’da günlük kiralık evlere internet üzerinden ulaşabilirsiniz. İnternetin arama motoruna Lefkoşa günlük kiralık evler yazdığınızda karşınıza yüzlerce Lefkoşa’daki günlük kiralık evleri gösteren siteler çıkacaktır. İster stüdyo tip, isterseniz 1+1 veya 2+1, hatta 3+1 ve daha büyük kiralık evler bulabilirsiniz. Gerek hafta sonu için veya tatil amaçlı 1 haftalığına veya 1 aylığına kiralayabilirsiniz. Elbette ne kadar uzun bir süre kiralarsanız, o kadar fiyatı daha uygun olacaktır. Bu yıl pandemiden dolayı maalesef çok fazla turist gelmedi, fakat normal şartlarda, Lefkoşa’ya yıllık milyonlarca turist gelmektedir.

Lefkoşa Günlük Kiralık Ev Fiyatları

Birçok farklı fiyat aralıklarında evler bulabilirsiniz. İnternette göreceğiniz fiyatların hepsi geceliktir, dolayısıyla ister ailenizle konaklayın, ister tek başınıza veya arkadaşlarınızla, fark etmeksizin fiyat geceliktir. Fiyatlar oda sayısı ve konum, evin iç ve dış özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin gecesi 150 liraya ev bulabilirsiniz veya daha lüks bir daire isterseniz 250 lira veya 300 liraya kadar çıkan evler bulabilirsiniz. Lefkoşa gidebileceğiniz en güzel yerlerden bir tanesidir ve eğer imkanınız varsa, mutlaka güzel bir konum seçmeniz gerekir. Deniz kenarında veya en azından denize yakın bir yer olması avantajlı olacaktır.

Denize Yakın Lefkoşa Günlük Kiralık Evler

Eğer denize yakın bir yerde ev ararsanız, gecesi 250 lira veya 300 liraya bulabilirsiniz. Böylece yürüme mesafesinde denize gidebilir ve farklı aktivitelerden faydalanabilirsiniz. Lefkoşa’da birçok keşf edilmesi gereken yerler bulunuyor. Lefkoşa’da günlük kiralık ev ararken, konumuna dikkat etmeniz gerekir. Eğer uzun bir tatil geçirecekseniz, bunun için evin güzel bir yerde olması gerekir. Restoranların olduğu, denize yakın olan, market ve mağazaların olduğu, eğlence mekanlarının olduğu ve aynı zamanda gezmeye gideceğiniz yerlerin yakın olması önemli olacaktır. Lefkoşa’ya mutlaka bir defa gitmeniz gerekir. Görülmesi gereken çok yer bulunmaktadır. Yılda birçok turist dünyanın farklı yerlerinden Lefkoşa’ya geliyor.

Günlük Kiralık Evin Avantajları

Aslında bakarsanız günlük kiralık evler, otel veya motellerden ya da pansiyonlardan daha avantajlı olmaktadır. Günlük kiralık evlerde istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Fiyatlar gecelik fiyat olduğundan, kaç kişi ile aynı evde kalırsanız kalın bir tane sabit fiyat ödüyorsunuz. Fiyatlar evin konumuna göre değişkenlik gösterir, fakat konumuna göre uygun fiyatlı evler bulabilirsiniz. Günlük kiralık evlerde otellerden farklı olarak kendi yemeğinizi yapabilirsiniz, istediğiniz kadar yiyebilirsiniz. Hangi saatte kalkarsanız kalkın, mutlaka yemek olacaktır. Sizi rahatsız edecek kimse olmayacaktır. Ayrıca 1 haftadan daha uzun kalacaksanız, haftada bir defa mutlaka evin temizliği yapılır. Bu anlamda günlük kiralık evler, oteller veya pansiyonlardan çok daha avantajlı olmaktadır.

Lefkoşa Mutlaka Ziyaret Edilmeli

Lefkoşa’da günlük kiralık evler için internete girdiğinizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Size uygun fiyat seçeneklerini seçin, nasıl bir ev istediğinizi belirleyin ve araştırmaya başlayın. Mutlaka boş bir ev bulacaksınız. Önemli olan istediğiniz konumda bir ev bulabilecek misiniz? Lefkoşa’ya çok fazla turist gittiği için ve bu sıralar günlük kiralık evler otellerden daha fazla tercih edildiğinden dolayı, günlük kiralık evlerin sayısı gitgide artıyor. İnternetin arama motorundan araştırdığınızda mutlaka onlarca, hatta yüzlerce günlük kiralık ev bulabileceksiniz. Uygun bir ev bulduğunuzda ilk yapmanız gereken ev sahibi ile iletişime geçmektir. Sonra anlaşabilirseniz bir sonraki adıma devam edersiniz, anlaşamazsanız başka bir eve bakabilirsiniz.

Leave a Reply

WhatsApp chat